O nas - Hit The Ball - Tenis stołowy Warszawa


Cześć, bardzo nam miło, że chcesz się czegoś o nas dowiedzieć! 

Jesteśmy ludźmi zakręconymi na punkcie tenisa stołowego! W naszym gronie są osoby z wieloletnim doświadczeniem trenerskim, zawodniczym i organizacyjnym. Od lat każdy z nas aktywnie działa w obszarze sportowym, szczególnie w obszarze naszego ulubionego tenisa stołowego.

 

 

NASZA WIZJA

Pomysłem, który nas połączył było stworzenie miejsca gdzie każdy, niezależnie od płci, wieku czy poziomu sportowego znajdzie coś dla siebie! Funkcjonując od wielu lat w środowisku tenisa stołowego mamy świadomość wielu problemów i niedoskonałości w systemach szkoleniowych i programach rozwojowych. Nasze działania wychodzą tym trudnościom na przeciw - chcemy stworzyć przestrzeń otwartą dla wszystkich!


NASZE WARTOŚCI

Jako wieloletni sportowcy kierujemy się przede wszystkim profesjonalnym podejściem. Zależy nam na wysokiej jakości naszych działań, tak aby każdy uczestnik wyniósł z nich jak najwięcej.
Po latach treningów własnych wiemy jak ważne jest dostosowanie poziomu zajęć i treści do możliwości uczestników, dlatego chcemy tworzyć grupę osób zaangażowanych w rozwój sportu, bez względu na ich umiejętności.

Jako wieloletni koledzy z sali sportowej wiemy też, że bez pozytywnej atmosfery, dobrych relacji i współpracy trudno tworzyć dobrą jakość i osiągać sukcesy. Dlatego wszystkie nasze działania tworzymy wspólnie, w rozmowie, dyskusji i przy dobrej zabawie. 

Jako wieloletni organizatorzy wydarzeń sportowych widzimy coraz większe zainteresowanie naszą dyscypliną i przestrzeń do wprowadzania nowych rozwiązań. Dlatego chcemy czynnie zmieniać i ulepszać polski tenis stołowy oraz uczestniczyć w promowaniu tej dyscypliny jako sportu dla każdego.

 

NASZE CELE

Naszym głównym celem jest promowanie kultury fizycznej i sportu w społeczeństwie poprzez rozwój, upowszechnianie i promocję kultury fizycznej i sportu, edukowanie w zakresie profilaktyki prozdrowotnej oraz wspieranie sportowców.

tło — kopia

Właścicielem marki Hit The Ball jest Fundacja Puntana z siedzibą w Warszawie przu ul. Jana I Jędrzeja Śniadeckich 17.

REGON: 381794476 NIP: 7010892216 KRS: 0000748604

Jak treningi tenisa stołowego w Warszawie to tylko z Hit The Ball!