Nasi trenerzy - Hit The Ball - Tenis stołowy Warszawa

TRENERKA MONIKA

Zawodniczka z wieloletnim doświadczeniem w pierwszej lidze kobiet. Wychowanka UKS Return Piaseczno, obecnie reprezentująca klub KS GALAXY Białystok. Wielokrotna Mistrzyni Mazowsza we wszystkich kategoriach wiekowych. Brązowa medalistka w grze deblowej Mistrzostw Polski Juniorek oraz kilkukrotna medalistka Ogólnopolskich Turniejów Kwalifikacyjnych w młodszych kategoriach wiekowych. Z drużyną SGGW w Warszawie zdobyła srebrny medal na Akademickich Mistrzostwach Polski w typie uczelni społeczno- przyrodniczych.

 

Moja przygoda z tenisem stołowym zaczęła się 15 lat temu, gdy podczas wakacji pierwszy raz wzięłam rakietkę do ręki w campingowej świetlicy. Rodzice zobaczyli, że za dobrze mi to idzie i zapisali mnie do klubu w Piasecznie.

Najważniejsza dla mnie w treningach Hit The Ball jest chęć rozwijania się, przekazywanie swojego doświadczenia i obserwowanie postępów u uczestników treningu.

Tenis stołowy to dla mnie największa pasja, możliwość aktywnego spędzania czasu ze znajomymi oraz zachowywanie zdrowego trybu życia

Moją drugą pasją jest fotografia

Zaplanowane treningi

Galeria