Nasi trenerzy - Hit The Ball - Tenis stołowy Warszawa

TRENERKA KASIA

Trenerka z doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, chętnie dzieląca się swoimi doświadczeniami i dążąca do doskonałości w jak najlepszym przekazywaniu wiedzy . Instruktorka tenisa stołowego, dążąca do poprawnego rozwoju fizycznego, psychicznego a także wychowawczego. Obecnie zawodniczka 2 ligi kobiet w MLUKS ,,DWÓJKA" Rawa Mazowiecka, reprezentująca klub na zawodach rangi ogólnopolskiej, a także wojewódzkiej. Studentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie.

Moja przygoda z tenisem zaczęła się 14 lat temu, kiedy biegałam po korytarzu szkolnym, zaczepił mnie trener i zapytał czy nie chciałabym zapisać się na treningi tenisa. Było mi dużo łatwiej dlatego, że mój starszy brat również już wtedy trenował, więc zdecydowałam się pójść i juz od pierwszych treningów widać było ze mam do tego talent. I tak już zostało. :) 

Najważniejsze dla mnie w treningach Hitt The Ball jest chęć przekazania naszym uczestnikom tego co potrafię a także tworzenie z nimi świetnej atmosfery tak aby chcieli do nas wracać

Tenis stołowy to dla mnie tak naprawdę większość mojego życia, której całkowicie się umiałam poświęcić.


Moja drugą pasją jest chęć dalszego rozwijania się, praca z dziećmi. 

Zaplanowane treningi

Galeria