Nasi trenerzy - Hit The Ball - Tenis stołowy Warszawa

TRENER ŁUKASZ

Trener z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla dzieci i dorosłych, obecny reprezentant 2-ligowej drużyny KS SPÓJNIA WARSZAWA.Od zawsze stara się rozwijać swoją wiedzę, zarówno techniczną jak i merytoryczną, która pozwala na ciągły progres.

Wielokrotnie powoływany do Kadry Mazowsza, miał możliwość uczestnictwa w treningach, szkolaniach i  obozach oraz współpracy z jednymi z lepszych trenerów w Polsce. Wszystko przełożyło się na rozwój aspektów nie tylko na drodze jego kariery zawodowej, ale również zapewniło mu doświadczenie w sferze szkoleniowej.

Moja przygoda z tenisem stołowym zaczęła się tuż po kontuzji spowodowanej trenowaniem judo. Gdy okazało się, że dalsze treningi mogą wpłynąć negatywnie na moje zdrowie, postanowiłem w 100% oddać się innej dyscyplinie.

Najważniejsze dla mnie w treningach Hit The Ball jest ciągła chęć rozwijania się oraz jakość, którą reprezentujemy jako ambitni trenerzy.

Tenis stołowy to dla mnie przede wszystkim przyjemność a godziny spędzone na sali tworzą nieodłączny rozdział mojego życia.

Moją drugą pasją jest biznes, dlatego zdecydowałem się studiować psychologię biznesu i poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie.

Zaplanowane treningi

Galeria