Nasi trenerzy - Hit The Ball - Tenis stołowy Warszawa

TRENER ANDRZEJ

Zawodnik oraz trener tenisa stołowego. Były reprezentant Polski kategorii młodzieżowych. Osoba z wieloletnim doświadczeniem zawodniczym, jak również trenerskim. Reprezentował klub ZKS Drzonków na zapleczu superligi, przy okazji pomagał w rozwoju dzieci oraz dorosłych.

Przez całą karierę członek Kadry Narodowej oraz kadry województwa Lubuskiego. Lata treningów oraz wyjazdów przełożyły się na bardzo dużą wiedzę związana z naszą wspaniałą dyscypliną. Głównymi trenerami Andrzeja był jego tata Andrzej Kopecki oraz Lucjan Błaszczyk.

Moja przygoda z tenisem stołowym zaczęła się w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Na początku jako aktywność fizyczna oraz zajęcie dodatkowe. Później przełożyło się to na zawodowe kontynuowanie tej drogi.

Najważniejsze dla mnie w treningach Hit The Ball jest przekazywanie mojej wiedzy ludziom, którzy chcą i czerpią przyjemność z uprawiania tego sportu. Czerpię ogromną przyjemność, gdy moje umiejętości i doświadczenie wywołuje uśmiech na twarzach osób, które chcą się rozwijać w tym kierunku. Wasza satysfakcja i zadowolenie z własnego rozwoju motywuje mnie do dalszej pracy jako trener.

Tenis stołowy to dla mnie najdłuższa droga w moim życiu. Gram w tenisa, od kiedy pamiętam. Tak naprawdę robię to całe życie i cieszę się, że tak potoczyło się moje życie.

Moją drugą pasją jest biznes. Przez to jestem studentem zarządzania przedsiębiorstwami oraz logistyki. Rozwijam się w dziedzinie e-commerce, a wybrane kierunki umożliwiają mi rozwój.

Zaplanowane treningi

Galeria